Vakuová pumpa pro muže a ženy

Vakuová pumpa je určena pro muže i ženy a slouží ke zlepšení erekce nebo samotných prožitků během pohlavního styku. Vakuová pumpa pro ženy dopřeje díky podtlaku větší citlivost intimních partií, tím pádem je sexuální prožitek daleko intenzivnější. Vibrace prokrví klitoris a stydké pysky a síla vzrušení na sebe nenechá dlouho čekat. Vakuová pumpa pro muže se dělí na vibrační nebo nevibrační model. Vibrační jsou obecně lepší při potřebě rychlejší erekce a pro intenzivnější stimulaci. Mužům dobře poslouží například při problémech s erekcí, ale i jinak se díky vytvoření podtlaku postará o ztopoření penisu, tedy vylepšení erekce. Můžete být tedy vždy připraveni podávat maximální výkony při sexu. Vakuová pumpa je k dostání v různých provedeních, barvách, stylech a velikostech. Jednotlivé druhy se odlišují i funkcemi. Při používání se doporučuje nezapomínat na lubrikační gely.


R
E
K
L
A
M
A

advertisment

Video Příspěvky

Všechna videa

Poděkování

Tvorba webových stránek od firmy New Logic Studio byla přesně dle našich požadavků a v domluveném termínu. Firma vytváří i internetové obchody přesně dle přání zadavatele a následně se stará o jejich internetový marketing.

Zajímavosti

Problémy s erekcí mívá stále více mužů. Určitě to není ve většině případů neřešitelný problém. Pomoc k vaší erekci vám poskytně vakuová pumpa. Nejen vakuové pumpy ale i další erotické pomůcky můžete diskrétně nakoupit v sexshopu s dlouholetou tradicí. Dobrým tipem a vaším pomocníkem v ložnici mohou být i vibrátory, které pomohou dokonale uspokojit vaší partnerku. Mnoho můžu to považuje za potupu, ale použití vibrátorů je mezi partnery stále oblíbenější.

RSS novinky

Ach, ta slast... TAJEMSTVÍ ženského sebeuspokojování! 10/24/2014

Zatímco u mužů se masturbace bere jako samozřejmá věc, kterou vlastně nikdo moc neřeší, u žen bývá tohle téma pořád tak trochu tabu. Chyba!

Chce se ke mně vrátit? 10/24/2014

Rozešli jste se s přítelem/přítelkyní, ale máte pocit, že by vůbec nebyl/a proti, kdybyste k sobě opět našli cestu? Víme, jak to poznat!

Tohle ja maximální věk, kterého se dožijete! 10/24/2014

Profesor Colin Blakemore tvrdí, že lidé se budou běžně dožívat stovky. Ale věk ještě i po této hranici poroste. Podle jeho názoru však maximálně do 120, což je maximální možná délka daná biologickou životností lidských buněk. Sedmdesátiletý neurobiolog však nevylučuje, že už v příštích desetiletích budou sté narozeniny […]

Více

Anketa

Máte s vakuovou pumpou zkušenost?

Výsledky hlasování

Loading ... Loading ...

Přihlašte se do zpravodaje portálu vakuova-pumpa.com: